1MM TEPELNEJ IZOLÁCIE TK®-THERM UŠETRÍ ROVNAKO AKO 10CM POLYSTYRENU

Tepelná izolácia stavieb termoizolačnou stierkou TK®-THERM ponúka výraznú úsporu na vykurovanie objektov, kedy tepelne izoluje priestory približne rovnakou mierou, ako 10cm široká vrstva polystyrénu.. V zimných mesiacoch tepelná izolácia TK®-THERM zaisťuje ochranu priestoru pred nežiadúcimi únikmi tepla; zabraňuje tvorbe tepelných mostov; v letných mesiacoch Potom Chráni priestory naopak pred prienikom nežiaduceho tepla zo stien. 
Tepelná izolácia TK®-THERM zaisťuje v priebehu celého roka vysokú tepelnú pohodu.

NAŠA ŠPECIÁLNA CENOVÁ PONUKA PLATÍ IBA PRE ČR


Novinky a zaujímavosti

TK®-THERM zaisťuje ochranu priestoru pred nežiadúcimi únikmi tepla

TK Therm zajistí pohodlnou tepelnou izolaci staveb

V zimných mesiacoch tepelná izolácia TK®-THERM zaisťuje ochranu priestoru pred nežiadúcimi únikmi tepla; zabraňuje tvorbe tepelných mostov; v letných mesiacoch Potom Chráni priestory naopak pred prienikom nežiaduceho tepla zo stien. Tepelná izolácia TK®-THERM zaisťuje v priebehu celého roka vysokú tepelnú pohodu. Tepelná izolácia TK®-THERM je ideálna pre vnútorné zateplenie stien budov, osobitne vhodná pre panelové konštrukcie, tepelné mosty, premŕzajúce steny stavieb a všade tam, kde dochádza k únikom tepla, teda pre všetky nedostatočne tepelne izolované objekty.

TK-THERM® je ideálny pre využitie v panelových domoch

Stierková tepelná izolácia TK-THERM® je ideálna pre využitie v panelových domoch, na premŕzajúci steny a štíty domov, na tepelné mosty aj na problematické miesta s vysokou kondenzáciou vodných pár a s nadväzujúcimi problémami s plesňou. Aplikácia je vhodná do nedostatočne tepelne izolovaných domov, kde chceme zvýšiť tepelnú pohodu v miestnostiach prostredníctvom zvýšenia ich povrchovej teploty. Úspory tepla sa samozrejme prejaví v úsporách finančných nákladov za vykurovanie, ktoré môžu predstavovať 25% i viac.

Tepelná izolácia TK®-THERM sa vyznačuje vynikajúcimi izolačnými schopnosťami

TK Therm

Tepelná izolácia TK®-THERM sa vyznačuje vynikajúcimi izolačnými schopnosťami vo veľmi tenkých vrstvách do 1 mm. Vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti termoizolačnej stierky TK®-THERM sa vyznačujú nepriepustnosťou chladu a zabraňujú úniku tepla vďaka vysokému obsahu sklenených guľôčok firmy 3M obsahujúcich vzduch ako najlepší izolant.

TK®-THERM je možné tónovať do farebných odtieňov pridaním akrylátových tónovacích pigmentov, max. však do 10 % hmotnosti. Jednoduchšie je po aplikácii TK®-THERM naniesť kvalitnú interiérovú farbu (MISTRAL, MIPA) v požadovanom odtieni.